O nas

Sala zabaw NIBYLANDIA to wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.  Codziennie w godzinach od 12 do 20 możecie spędzić  tu niezapomniane chwile korzystając  z licznych atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych i tych trochę starszych. Na maluchy czeka mini plac zabaw , kolorowe pojazdy, bujaki  i wiele innych atrakcji a na starszych labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz baseny z kulkami.

Rodzice mogą przyglądać się zabawie swoich pociech lub pozostawić je pod opieką  personelu i zrelaksować  się przy dobrej kawie w kawiarence dla rodziców.

W kawiarence zainstalowane są monitory z transmisją obrazu z sześciu miejsc Nibylandii, tak więc nawet siedząc w poczekalni nie tracisz swego dziecka z oczu.

Do naszej Sali zabaw zapraszamy również zorganizowane grupy przedszkolaków i uczniów.

Solenizantom i jubilatom oferujemy sale urodzinowe:

• WYSPĘ PIRATÓW;
• PODWODNY ŚWIAT;
• DŻUNGLĘ.

NIBYLANDIA oprócz wyśmienitej zabawy oferuje również zajęcia edukacyjne i sportowe dla dzieci w wieku 2 -12 lat. Najmłodszych zaprasza KLUB PIOTRUSIA PANA a  dla starszych dzieci przygotowaliśmy zajęcia taneczne, karate, angielski Helen Doron i gimnastykę korekcyjną.

W NASZEJ OFERCIE NIE MOGLIŚMY POMINĄĆ MAM. “MAMAFITNESS” ZAPRASZA DO WSPÓLNYCH ĆWICZEŃ, PODCZAS KTÓRYCH DZIECI BAWIĄ SIĘ GRATIS.

PROPONUJEMY RÓWNIEŻ FITNESS DLA PAŃ W CIĄŻY.

Zobacz szczegółową ofertę.

 

KONTAKT:

Sala Zabaw NIBYLANDIA

ul. Konstytucji 3 Maja 10
/nad apteką Centrum/

05-250 Radzymin

Telefon: 661 207 555

mail: salazabaw-nibylandia@o2.pl

Reklamy